Penis Büyütme

Penis Büyütme (Penis Uzatma) Ameliyatları

Penis büyütme ya da penis uzatma konusunda etkinliği kanıtlanmış tek yöntem cerrahi uygulamalardır. Bu konuda en çok kullanılan ve bizimde uygulamayı tercih ettiğimiz yöntem; penisi leğen kemiğine asan asıcı bağların (suspansuar ligamanlar) kesilmesi, penis kökündeki (suprapubik bölge) yağın liposuction yöntemi ile uzaklaştırılması ve takiben cilde VY-plasti işlemi uygulanarak penisin dışarı uzatılmasıdır.

Bu operasyonla penis boyunda 3 – 4 cm’lik bir uzama elde edilebilmektedir. Penisin asıcı bağlarının kesilmesinin cinsel fonksiyonlara (sertleşme, boşalma, haz, istek) herhangi bir zararı yoktur. Günümüzde bu bağı tamamen değil %80 oranında keserek serbestleştiriyor, kestiğimiz alanın tekrar kapanmaması için araya sütürler koyuyoruz.

Gömülü Penis Ameliyatları

Bazen kilolu insanlarda penis cilt altına gömülü vaziyette olabilmektedir. Bu durumda suspansuar ligamanları kesmeden sadece o bölgedeki yağlar alınarak penis görünürlüğünde artma dolayısıyla penis boyunda uzama sağlanabilmektedir.

Perdeli Penis Ameliyatı

Yine bazı kişilerde penis alt kısmı ile skrotum dediğimiz torba arasında yelpaze gibi duran bir deri parçası bulunmaktadır. Bu duruma perdeli penis veya penoskrotal web adı verilmektedir. Doğumsal ya da hatalı sünnetlere bağlı oluşan bu durum penisi olduğundan kısa göstermekte ve cinsel ilişki sırasında rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Tedavide ameliyatla bu deri parçası çıkarılır ve penisin daha uzun görünür olması sağlanır.

Penis Kalınlaştırma

Penis cildi altına yapılan yapılan yağ enjeksiyonu günümüzde penis kalınlaştırmanın en etkili ve güvenli yoludur. Yağ enjeksiyonu için kasık ve/veya karın bölgesinden liposuction yöntemi ile yağlar alınır ve süzülüp saflaştırıldıktan sonra penis gövdesine homojen bir şekilde dağıtılacak şekilde enjekte edilir. Genel olarak bu yöntemle penis çevresinde %25-35 oranında bir kalınlık artışı sağlamak hedeflenmektedir. Bu amaç için 30 – 50 cc yağ enjeksiyonu yeterli olmaktadır. Yağ enjeksiyonu ile penis altına aktarılan yağların 6 ay sonra yaklaşık %40’ı kalmaktadır ve kalan bu yağlar ömür boyu kalıcı olmaktadır. Ancak kişi isterse yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma işlemi tekrarlanabilmektedir.

Yağ enjeksiyonu dışında hyaluronik asit içeren dolgu maddeleri ile de penis gövdesinde kalınlık artışı sağlanabilmektedir. Ancak bu yöntemle kalınlık artışı sağlayabilmek için çok sayıda dolgu maddesi kullanmak gerekmektedir ve dolgu maddelerinin sağladığı kalınlık artışı etkisi 1 yıl içerisinde tamamen kaybolmaktadır.

Dolgu Enjeksiyonu ile Penis Başının (Glans) Büyütülmesi

Hyaluronik asit içeren dermal dolgular penis başına uygulandığında hem burda bir boyut artışı sağlamakta hem de duyarlılığı azaltarak boşalma süresini uzatmaktadır.Ayrıca erken boşalma sorunları ile ilgili sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Tek başına uygulanacaksa genellikle lokal anestezi altında yapılan ve yaklaşık 15 dakika süren bir işlemdir.

M. KARAGÖZ
S. KEÇELİ

HABERLER

Tüm haberleri incele

TEDAVİ EDİLEN DİĞER HASTALIKLAR

Varikosel ameliyatı Ankara
penis büyütme ameliyatı fiyatı ankara
penis eğriliği tedavisi ankara urolog

23 thoughts on “Penis Büyütme

 1. Gökhan says:

  Merhaba hocam Rize ilinde ikamet ediyorum ve penis büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Ereksiyon halinde penis boyum 11-12 cm, kaç cm’ye kadar uzatabiliriz ve penis uzatma ameliyatı fiyatı ne kadardır?

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Penis büyütme ameliyatı ile penis boyunda 2.5 – 4 cm’lik bir uzama elde edilebilmektedir. Net cevabı detaylı muayene sonrası vermek mümkün. KKVK gereği buradan fiyat paylaşamamaktayız. Telefon numaralarımızdan iletişime geçmenizi rica ederim.

 2. Akın says:

  Hocam yıllardır sertleşme sorunu ve ufak olmasından dolayı sorun yaşıyorum ve hiç tıpa başvurmadim utandım sıkıldım ama artık bi çözüm bulmak istiyorum. Bende her erkek gibi cinsel konuda kendimi yeterli hissetmek istiyorum yaşım 33 herkes gibi evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Geçmiş olsun. Ön bilgilendirme için sertleşme sorunu yazımı okumanızı tavsiye ederim. Fakat sorununuzla ilgili detaylı muayene ile durumunuzun incelendikten sonra uygun tedavi yönteminin belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için iletişim numaralarımızında randevu almanız gerekmektedir.

 3. Can says:

  Hocam merhabalar ben 15 yaşındayım penis boyum 16 cm kalınlığı 4 cm penis boyum ortalamanin üstünde olsa bile yinede yeterli olduğunu düşünmüyorum sevdiğim kız 20 cm istiyor penisimi nasıl uzatabilirim

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba Can Bey, ön bilgi için penis büyütme ile ilgili yukarıda ki yazımızı detaylıca okumanızı tavsiye ederim. Muayene ve ameliyat fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0 (533) 273 72 68 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

 4. Mithat says:

  Hocam selam eluykum hocam hem uzatma hemde kalınlaştırma isiyorum fiyat alabilirmiyim madi acıda hazırlamam lazım

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba; KKVK gereği buradan fiyat paylaşamamaktayız. Fiyat için 0 (533) 273 72 68 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba; randevu için 0 (533) 273 72 68 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba Abdullah Bey; KKVK gereği buradan fiyat paylaşamamaktayız. Ameliyat fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0 (533) 273 72 68 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

 5. Enver says:

  Perdeli ameliyatı ve penis üst kısmında yani karın altı yağı alınması bunlar bir uzama yaparmi

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Perdeli penis ameliyatı ve penisin üst kısmında ki yağların alınması penisin daha uzun görünmesini sağlar.

 6. Alettin says:

  Yeriniz Ankaranın neresinde kendim Ankara’da oturuyorum penisim çok ufak deyil ama yinede iki veya dört santim uzatmak istiyorum fiyat ortalama ne kadar ve ortalama amaliyat ne kadar sürüyor

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhabalar; yerimiz Çankaya’dadır. İletişim sayfamızdan konumumuzu daha detaylı inceleyebilirsiniz. Penis büyütme ameliyatı ortalama 1 saat sürmektedir. KKVK gereği buradan fiyat paylaşamamaktayız. Penis büyütme ameliyatı fiyatlarımız için telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba; penis büyütme tedavi süreçleri ve sonuçları hakkında net bilgi için detaylı muayene gerekmektedir. Muayene için +90 (533) 273 72 68 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhaba; KKVK gereği buradan fiyat bilgisi paylaşamamaktayız. Penis kalınlaştıma ameliyatı ücreti için 0 (533) 273 72 68 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

  • Prof. Dr. Berkan REŞORLU says:

   Merhabalar, penis büyütme ameliyatında uygulanan yöntemler 4 cm’ye kadar uzama imkanı sunmaktadır. Ameliyat sırasında maksimum uzama esas alındığından, ameliyatın tekrarı söz konusu olmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *